O mnie/kontakt


Witaj w Zajęczej Norze!

Nazywam się Jadwiga i jestem autorką bloga Zajęcza Nora. Prowadzony jest w tematyce ksiażek. Lubię czytać różne gatunki, to zmienia się z czasem. Kiedyś to była tylko fantastyka, potem przygodowe, potem romanse dla nastolatek teraz również literatura współczesna, klasyka, groza czy biografia, i ostatnia miłość: science fiction. Nie lubię zamykać się całkowicie na jeden gatunek, bo nie chciałabym tracić czegoś co mogłabym znaleźć w innym. Jednak ostatnio SF stało się moim największym zainteresowaniem i chciałabym je najbardziej rozwijać.

Poza Zajęczą Norą jestem studentką trzeciego roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moje największe pasje to SF, zagadki logiczne i ukulele. Uwielbiam brzdąkać na tym małym instrumencie, zawsze wtedy czuję się po prostu szczęśliwa. W wolnym czasie prowadzę również, wraz z dwójką rewelacyjnych ludzi, stronę facebookową Taylor Davis Polska. Jest to fanpage poświęcony skrzypaczce Taylor Davis, która jest znana, głównie, z coverów z gier komputerowych.

Ten blog jest wyrazem mojej pasji do literatury i sposobem na rozmowę z wyjątkowymi czytelnikami. Więc jeśli masz ochotę napisać proszę śmiało to robić :)

Kontakt do mnie:

zajeczanora@gmail.com


Lub przez Facebook

Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia (lub nocy) 
Jadwiga z Zajęczej Nory

1 komentarz:

  1. O, widzę, że studiujemy to samo, tyle że ja nie w Krakowie, a w Nowym Sączu ;)
    Który jestes rocznik?

    OdpowiedzUsuń