niedziela, 27 listopada 2016

Afera na całe Piekło! - ujawniono tajne listy Krętacza

Listy Starego Diabła do młodego

Afera na całe Piekło! 

Listy Krętacza (Przepastna Wysokość Podsekretarz) zostały ujawnione. Dzięki nim możemy dowiedzieć się co knują te diaboliczne istoty i czego oni uczą swoich następców. Wydało się kim jest Krętacz! To kłamca i manipulant, najpierw przyjaźni się z ludźmi, a potem ich dusze lądują w kotłach piekielnych. Dzięki tym listom wiemy jakich sztuczek używają by nas oszukać. Nie dajcie się omamić. Nie tylko Chrześcijanie są ich celami. 

W posiadanie tych ściśle tajnych Listów wszedł niejaki Clive L. natychmiast postanowił podzielić się nimi ze światem. Musicie się dowiedzieć prawdy! Na pytanie jak udało mu się zdobyć listy odpowiada: "Nie mam zamiaru tłumaczyć, jakim sposobem korespondencja, którą obecnie ofiarowuje publiczności, wpadła w moje ręce". 
Krętacz pisze w nich jak należy kusić ludzi, jak skłonić ich by sami weszli w ręce diabła. Wspomina także jak silny jest ich największy Wróg. I nigdy nie należy go lekceważyć, tak samo jak nie należy przestać czuwać nad od dawna zbłąkaną duszą, która spokojnie i powoli wędruje sobie do Królestwa Piekielnego. 

Oto przed wami wyrwane fragmenty tajnych listów Krętacza. 
Całość korespondencji dostępna tylko w "Listy starego diabła do młodego"

3 komentarze:

 1. Szkoda, że nie mogę tego przeczytać ;^; Najbliższa biblioteka za Poniatową, a i tak w wykazie nie ma nic w Lubelskim. Wiesz jak zrobić dobrą zachętę Jadwigo!

  Dawno mnie tu nie było, oj dawno. To chyba przez szkołę [tak zwalaj na biedną, rozpadającą się placówkę]. Widzę parę ciekawych wydarzeń! Aż chce się zaciągnąć do któregoś!

  W każdym razie pozdrowionka lecą!
  Mi$ka
  hakuna-muhimu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pozdrowienia ;)
   A książka, kto wie może jakoś niechcący kiedyś w twoje ręce wpadnie :)
   Pozdrawiam również ;)

   Usuń
 2. Ha ha ha ! Taakie listy muszą ujrzeć światło dzienne!

  OdpowiedzUsuń